برای مشاهده کد تخفیف 100 درصدی عضو کانال تلگرامی شوید ورود به کانال

نمایش بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
stackable_temp_post
option-tree
kadence_form
kadence_query_card
shop_order_placehold
kadence_query
shop_order_refund
shop_order
patterns_ai_data
kadence_lottie
kb_icon
rm_content_editor
rank_math_schema

برترین ابزارهای سئو برای سال 2022 | عصر گرافیک

وبلاگ 436 14 آذر 1400 18


برترین ابزارهای سئو برای سال 2022

امروز چند منبع سئو برای کمک به شما در بهبود بازاریابی محتوای خود در سال جدید دارم. در اینجا پیوندهایی با نکات و ترفندهایی برای شروع هفته کاری شما وجود دارد.

همانطور که بازاریابی موتورهای جستجو به تکامل خود ادامه می دهد، کسب و کار شما می تواند با منابع مناسب یک قدم جلوتر بماند. خوشبختانه راهنماهای مفیدی وجود دارد که به شما امکان می دهد بهترین کلمات کلیدی و ایده های موضوعی را که مخاطبان و موتورهای جستجوی شما دوست دارند پیدا کنید. از این ابزارهای محبوب برای ایجاد دید بیشتر برای برند خود استفاده کنید و به من بگویید که چگونه این ابزارها برای شما کار می کنند!

1) Ahrefs

بدون نیاز به داشتن یک متخصص حرفه ای در سئو، بهترین عبارات جستجو را برای جایگاه خود بیابید. با Ahrefs می‌توانید تجزیه و تحلیل کاملی از رقابت انجام دهید، کلمات کلیدی ارگانیک را پیدا کنید که بیشتر مورد استفاده مخاطبان هدفتان است و بهترین محتوا را برای خوانندگان خود جمع‌آوری کنید. وب سایت خود را با ممیزی بهبود بخشید و متوجه شوید که مشتریان شما دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند.

ahrefs

2) SEMrush

تمام استراتژی های بازاریابی دیجیتال خود را از یک پلتفرم انجام دهید. SEMrush می تواند با ویژگی هایی مانند ممیزی SEO فنی، مجموعه هسته معنایی، ردیابی موقعیت، پیشنهاد ترافیک ارگانیک و مدیریت رسانه های اجتماعی به بهبود دید آنلاین شما کمک کند. به بیش از 20 میلیارد کلمه کلیدی، 310 میلیون تبلیغات و 17 میلیارد وب سایت دسترسی داشته باشید تا از رقبا جلوتر بمانید.

semrush

3) Ubersuggest

با تکنیک های مهندسی معکوس بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید. Ubersuggest توسط Neil Patel یک ابزار جستجوی دامنه را ارائه می دهد که آنچه را که برای رقابت کار می کند را نشان می دهد. همان استراتژی‌های عالی را که آنها استفاده می‌کنند بیاموزید و در بازار خود برتری کسب کنید. گزارش ها همچنین به کسب و کار شما امکان می دهد محتوای بهتری بنویسد که مشترکین بیشتری را جذب کند.

ubersuggest

4) Siteliner

برای رتبه بهتر در وب سایت خود ممیزی محتوا انجام دهید. Siteliner ابزاری است که به شما امکان می دهد دامنه خود را وارد کنید و لینک های خراب، صفحات یا پست های تکراری و سرعت بارگذاری صفحه را اسکن کنید. به سادگی URL خود را وارد کنید و نتایج در یک گزارش گرافیکی مفید که می توانید دانلود کنید نمایش داده می شود.

ubersuggest 1

امیدواریم این ابزارهای سئو را برای استراتژی بازاریابی محتوای خود مفید بیابید. آیا مواردی وجود دارد که بخواهید آن را نیز اضافه کنید؟

با این نکات و ابزارها لذت ببرید.

میلاد دیلمی

امتیاز :
برترین ابزارهای سئو برای سال 2022
5 از 1 رای

مطالب مشابه

نظرات

قوانین ارسال دیدگاه :

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.