برای مشاهده کد تخفیف 100 درصدی عضو کانال تلگرامی شوید ورود به کانال

نمایش بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
stackable_temp_post
option-tree
kadence_form
kadence_query_card
shop_order_placehold
kadence_query
shop_order_refund
shop_order
patterns_ai_data
kadence_lottie
kb_icon
rm_content_editor
rank_math_schema

روش های دریافت بک لینک بدون جریمه گوگل - عصر گرافیک

سئو, وبلاگ 366 16 آبان 1400 16

بک لینک چیست؟

پس بچه ها اگر نمی دانید بک لینک چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ بنابراین شما می توانید تمام اطلاعات را در این پست به دست آورید. بنابراین اگر شما یک وبلاگ نویس هستید، حتما در مورد این بک لینک شنیده اید. شاید شما هم از این بک لینک استفاده کرده باشید.

بنابراین بک لینک نوعی لینک است که به لینک دیگری متصل می شود. همچنین می توان آن را نوعی پشتیبانی پس زمینه نامید. چون اگر لینک دارید. و اگر آن لینک با لینک دیگری ترکیب شود تبدیل به بک لینک می شود. امروزه مردم اغلب در زمینه وبلاگ نویسی هستند. همه آنها روش های زیادی را برای رتبه بندی وبلاگ و پست وبلاگ خود اتخاذ می کنند. برخی از آنها درست است حتی اگر برخی از روش ها اشتباه باشند. بنابراین یکی از آن راه ها، راه بک لینک است.

image processing20200805 24222 qin20d

به گفته کارشناسان سئو، برای اینکه یک مقاله به سرعت در SERP گوگل رتبه بندی شود، داشتن یک بک لینک با کیفیت در مقاله خود بسیار مهم است.

بنابراین، دوستان، اطلاعاتی در مورد این بک لینک در بالا به دست آورده ایم. اما در حال حاضر باید بدانیم این نوع بک لینک ها چیست؟ همچنین در ادامه سعی خواهیم کرد اطلاعات دقیقی در مورد آنها بدست آوریم. طبق SERP Crawler دو نوع بک لینک وجود دارد. 1. Dofollow Backlink و 2. Nofollow Backlink در زیر اطلاعات بیشتری در مورد آن آورده شده است.

ما وب‌سایت خود را از طریق ایجاد بک لینک در Google زنده می‌کنیم، وقتی وب‌سایت خود را در Google زنده می‌کنیم، به Google کمک می‌کند تا وب‌سایت ما را پیدا کند و آن را در کنسول جستجوی Google فهرست کند. با بک لینک، گوگل به راحتی می تواند وب سایت ها و مقالات ما را پیدا کند و وب سایت های ما را در دسترس عموم قرار دهد. چه کسی به دنبال مقالات مرتبط است؟

https://graphictime.ir/wp-content/uploads/2021/11/internal-links-lead-image.png

نحوه ایجاد بک لینک های Do-Follow

بنابراین دوستان، اجازه دهید به شما بگویم که دو نوع بک لینک وجود دارد ب کلینک . اولی بک لینک Dofollow و دومی بک لینک Nofollow است

مزایای بک لینک های Dofollow

1- با کمک بک لینک های Dofollow می توانید رتبه وبلاگ یا وبلاگ خود را افزایش دهید.

2- بک لینک های Dofollow همچنین DA و PA وبلاگ (دامنه) شما را افزایش می دهند.

Dofollow Backlink -3 به وبلاگ شما کمک می کند تا توسط ربات های روزانه خزیده شود.

4-به غیر از این، مزایای بسیاری دیگر از این بک لینک دوفالو وجود دارد

مزایای بک لینک های Dofollow

بنابراین دوستان، اکنون ما بالاخره با کیفیت بالا را دریافت می کنیم بک لینک های DoFollow زیرا امروزه ستاره های عجیب و غریب زیادی در ساخت بک لینک در اینترنت وجود دارد. اما بهترین و موثرترین راه برای ایجاد Do – بک لینک های Follow کدام است؟ در زیر به شما گفته ام

لطفا توجه کنید – زمانی که برای وب سایت خود بک لینک ایجاد می کنید. همیشه پیج اتوریتی و دامین اتوریتی و اسپم اسکور وب سایتی که بک لینک ها از آن گرفته می شود را بررسی کنید.

1- پست مهمان

بنابراین دوستان، اگر می خواهید یک Backlink Do-Follow ایجاد کنید . بنابراین بهترین و موثرترین راه این است که آن را به عنوان نظر بگیرید اجازه دهید به شما بگویم که بک لینک Do-follow در آن موقعیت موثرترین است. وقتی یک بک لینک به محتوای شما مرتبط است. در چنین شرایطی، این پست مهمان کاملاً درست در نظر گرفته می شود.

زیرا در پست مهمان، شما باید خودتان پست را برای هر وبلاگ یا وب سایت دیگری بنویسید. و شما باید پیوند / URL خود را در آن پست یا مقاله به هم پیوند دهید. بنابراین هر زمان که یک پست مهمان برای یک وب سایت ایجاد می کنید، به خاطر داشته باشید که پست مهمان باید شبیه و مربوط به مقاله بک لینک شما باشد.

2- بک لینک پروفایلی

شاید شما اطلاعات زیادی در مورد این پروفایل اجتماعی نداشته باشید. اما اجازه دهید به شما بگویم که ما می توانیم از طریق این پروفایل اجتماعی بک لینک های Dofollow با کیفیت بسیار بالایی ایجاد کنیم. در ضمن درست کردنش خیلی راحته و هرکسی میتونه درست کنه.

اول اجازه دهید بگویم که پروفایل اجتماعی به معنای ایجاد حساب کاربری خود با رفتن به هر پلتفرم رسانه اجتماعی است. به این ترتیب، شما پلتفرم های زیادی مانند فیس بوک، اینستاگرام در پلتفرم های رسانه های اجتماعی در دسترس دارید.

توجه – اگر می خواهید یک بک لینک dofollow از Social Profile ایجاد کنید. بنابراین Yarabook یک وب سایت خوب است.

اما نکته خاص این است که شما باید چنین بستر اجتماعی را انتخاب کنید. که در هنگام ایجاد حساب نمایه خود، این قابلیت را دارید که لینک وب سایت خود را در آن اضافه کنید. وقتی می توانید این پیوند را در چنین پلتفرمی اضافه کنید. در چنین شرایطی، ما یک بک لینک Dofollow با کیفیت بالا از این پلتفرم ها دریافت می کنیم.

 

فهرست سایت های ایجاد بک لینک - مهارت های یادگیری

3- نظرات وبلاگ

بنابراین، دوستان، وبلاگ نویسان بیشتر از این روش نظر دادن استفاده می کنند. در این، وبلاگ نویسان به پست وبلاگ دیگری می روند و پس از اظهار نظر، پیوند خود را اضافه می کنند. سپس در چنین شرایطی، نظر پس از تایید به یک لینک بانک کیفیت تبدیل می شود.

توجه داشته باشید که اغلب افراد Comment Backlink می‌سازند و در Backlink Nofollow حساب می‌شوند. در چنین شرایطی، شما باید اطلاعاتی را به دست آورید که پست وبلاگی که در مورد آن نظر می دهید. آیا آن وب سایت بک لینک Dofollow را در بک لینک کامنت ارائه می دهد

4. در انجمن پرسش و پاسخ (Q&A) یک حساب کاربری ایجاد کنید

بنابراین اکنون موضوعی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم گفته می شود که بیشترین تأثیر را دارد. گوگل خود این روش را توصیه می کند. حتما در مورد تالارهای گفتمان پاسخ سوال شنیده اید. این روزها بیشتر در موتورهای جستجو فعال هستند. اگر در مورد تالارهای گفتمان پاسخ پرسش صحبت کنیم، پس محبوب ترین انجمن برای بلاگرها Quora.com است و این حد نصاب به تعداد زیادی از بلاگرها گرفته تا بازاریاب های دیجیتال استفاده می شود . اول از همه، شما باید حساب کاربری خود را در این انجمن ها ایجاد کنید.

سپس باید سوالات مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید. و سپس شما باید به این سوال پاسخ دهید. و شما باید یک لینک به پست وبلاگ خود در پاسخ اضافه کنید. به هر حال، اگر پیوندهای بیشتری را به اشتراک بگذارید، انجمن می تواند با در نظر گرفتن URL شما به عنوان هرزنامه، حساب شما را مسدود کند.

 

فهرست سایت های ایجاد بک لینک - مهارت های یادگیری

5. صفحه فیس بوک

همانطور که می دانید فیس بوک یک پلتفرم رسانه اجتماعی بسیار قدرتمند است. بنابراین می توانید از این وب سایت قدرتمند یک بک لینک Dofollow قدرتمند با کیفیت بالا ایجاد کنید. همانطور که می دانید، ما یک ویژگی صفحه در فیس بوک دریافت می کنیم. بنابراین شما نیز باید یک صفحه فیسبوک تحت نام وبلاگ یا وب سایت خود ایجاد کنید و آدرس وب سایت خود را به این صفحه پیوند دهید.

سئو

بهینه سازی موتور جستجو. برای رتبه بندی وب سایت خود در گوگل، باید وب سایت خود را سئو کنید. سئو فاکتورهای زیادی دارد مانند بک لینک موضوع کاربرپسند ، سرعت وب سایت ، محتوای با کیفیت ، تحقیق کلمات کلیدی و غیره 3 نوع رایج سئو وجود دارد که در زیر آورده شده است.

داخلی – ( SEO ON-PAGE ) | بهینه سازی موتور جستجو

خارجی – ( SEO خارج از صفحه )

فنی – ( SEO )

داخلی – ( SEO ON-PAGE ) | بهینه سازی موتور جستجو

سئوی داخلی

(همچنین به عنوان سئو در سایت شناخته می شود) عمل بهینه سازی محتوای صفحه وب برای موتورهای جستجو و کاربران است. روش‌های رایج سئو در صفحه شامل بهینه‌سازی برچسب‌های عنوان، محتوا، لینک‌های داخلی و URL‌ها است.

سئو خارجی – ( SEO خارج از صفحه )

سئوی خارج از صفحه شامل فعالیت هایی است که خارج از یک وب سایت در تلاش برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می شود. اقدامات رایج سئوی خارج از صفحه شامل ایجاد بک لینک، تشویق جستجوهای برند، و افزایش تعامل و اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی است.

 

حسن دیلمی

امتیاز :
روش های دریافت بک لینک بدون جریمه گوگل
4.71 از 28 رای

مطالب مشابه

نظرات

قوانین ارسال دیدگاه :

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.