برای مشاهده کد تخفیف 100 درصدی عضو کانال تلگرامی شوید ورود به کانال

نمایش بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
stackable_temp_post
option-tree
kadence_form
kadence_query_card
shop_order_placehold
kadence_query
shop_order_refund
shop_order
patterns_ai_data
kadence_lottie
kb_icon
rm_content_editor
rank_math_schema

ارزهای دیجیتال متاورس که در سال 2021 منفجر می شوند | عصر گرافیک

وبلاگ 3,626 06 آذر 1400 41

کریپتوهای متاورس بر اساس پتانسیل آنها برای ایجاد اختلال در جهان رتبه بندی شده است.

The 7 Best Metaverse Blockchain Crypto

توجه: این توصیه مالی نیست. این فقط برای اهداف آموزشی است. لطفاً توجه داشته باشید که ارز دیجیتال یک طبقه دارایی بسیار نوسان است. فقط چیزی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.

ارزهای رمزنگاری متاورس در حال حاضر بسیار خشمگین هستند – و این پتانسیل را دارند که دنیای ما را مختل کنند – زیرا غول‌های فناوری مانند فیس‌بوک و مایکروسافت برای راه‌اندازی جهان‌های جایگزین گسترده‌ای که از دنیای فیزیکی ما فراتر می‌روند، کار می‌کنند.

پس از اعلام نام جدید فیس بوک: متا، علاقه به ارزهای دیجیتال متمرکز بر متاورز افزایش یافت. این غول رسانه های اجتماعی نام قبلی خود، فیس بوک را بازنشسته کرد، زیرا معتقد است که تنها یک محصول منحصر به فرد را نشان می دهد. «متا»، پیشوند کلمه «متاورس»، مفهومی از جهان‌ها و جوامع مجازی مشترک را در بر می‌گیرد، که فیس‌بوک امیدوار است نام تجاری آن را در بر بگیرد.

مایکروسافت در دنیای متاورس نیز مشغول است. اخیراً Mesh for Teams را معرفی کرده است، یک محل کار مجازی (فیس بوک چیزی شبیه به Horizon Workrooms دارد). به این ترتیب، سرمایه‌گذاران جسور مشتاق هستند تا بهترین رمزارز متاورس را به دست آورند.

خوشبختانه، ما تحقیقات خود را انجام داده‌ایم و می‌دانیم که باید مراقب کدام ارزهای دیجیتال باشید. فهرست زیر را بررسی کنید تا یکی از بهترین ارزهای دیجیتال متاورس سال 2021 را به دست آورید.

کدام رمزارز متاورس بیشترین پتانسیل را برای رشد دارد؟

رمزارز متاورس که به طور بالقوه می تواند قلمرو مجازی را مختل کند SAND است که توسط The Sandbox راه اندازی شده است. در اوایل نوامبر، SoftBank (یکی از تأثیرگذارترین شرکت های فناوری در جهان)، 93 میلیون دلار در بازی متاورس The Sandbox سرمایه گذاری کرد. با داشتن چنین حامی قدرتمندی در تیم خود، The Sandbox اکنون در کانون توجه قرار گرفته است زیرا سرمایه‌گذاران باید چشم خود را به پلتفرم متافورس کنند.

برای درک اینکه SAND چگونه وارد بازی می شود، باید بدانید که دقیقاً Sandbox چیست. SandBox یک متاورز مجازی است که به کاربران اجازه می دهد تجربیات مجازی خود را بسازند، مالکیت کنند و حتی کسب درآمد کنند. SandBox قصد دارد با دادن فرصتی به سازندگان برای توسعه دنیای مجازی خود بدون قدرت مرکزی، سازندگان بازی مانند Roblox و Minecraft را مختل کند.

برای شرکت در SandBox، باید یک توکن به نام SAND داشته باشید. این رمزارز متاورس برای انجام بازی های مجازی، خرید تجهیزات دیجیتال و شخصی سازی آواتار شما مورد نیاز است. شما همچنین می توانید SAND در طول بازی کسب کنید.

البته SAND تنها رمزنگاری متاورس داغ موجود در بازار نیست. توکن های دیگری که چشم سرمایه گذاران متاورس را به خود جلب کرده اند عبارتند از Decentraland (MANA)، MetaHero (HERO) و موارد دیگر.

کریپتو متاورس که ممکن است در سال 2021 محبوبیت خود را افزایش دهد

tsb banner 7

1. SAND

کریپتو متاورس با بیشترین پتانسیل

SAND توکن اصلی The SandBox است، یک بازی مبتنی بر بلاک چین و دنیای متاورس که به شما امکان می‌دهد تا دارایی‌های مختلف رمز غیرقابل تعویض (NFT) را خریداری، بفروشید و سهام داشته باشید، یعنی قطعه‌های زمین مجازی.

SAND بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود. یکی از مزایای آن این است که اتریوم یک شبکه امن و پایدار است. از طرف دیگر، اتریوم به دلیل تحمیل هزینه‌های سنگین گاز بر روی کاربرانی که می‌خواهند روی بلاک چین تراکنش داشته باشند، بدنام است، بنابراین این یکی از نکات منفی خرید SAND است.

210325 decentraland mb 1633 010bf7

2. Decentraland (MANA)

Decentraland که به عنوان «دنیای اجتماعی مجازی» شناخته می‌شود، همه چیز را در خود جای داده است. برای کوتاه و مختصر نگه داشتن همه چیز، Decentraland، که در سال 2015 راه اندازی شد، یک محیط دیجیتالی است که قلمرو فیزیکی را تقلید می کند. در Decentraland، می‌توانید در رویدادهای مجازی شرکت کنید، بازی کنید، کالاهای دیجیتال را در بازارها تجارت کنید و با سایر اعضا در سراسر جهان معاشرت کنید.

بازیکنانی که Decentraland را کاوش کرده اند می گویند که یادآور زندگی دوم، VRCchat و حتی Animal Crossing است. هر عنصر مجازی در Decentraland به طور مستقل در اختیار بازیکنان آن است. کاربران می توانند مالکیت دارایی مجازی را از طریق یک ارز دیجیتال به نام MANA که مانند SAND بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود، ایمن کنند.

و آیا می توانیم در مورد اینکه چگونه Decentraland میزبان یک جشنواره موسیقی مجازی با Deadmau5 و Paris Hilton بوده است صحبت کنیم؟ اوه بله، دسنترالند پتانسیل دارد!

Metahero 1280x720 1

3. Metahero (HERO)

بهترین رمزارز متاورس برای دوستداران فناوری نسل بعدی
Metahero به اندازه Decentraland تثبیت نشده است. امسال راه اندازی شد با این حال، نشانه آن، HERO، به دلیل پروژه جذاب و شگفت انگیز Metahero، توجه بسیاری را در میان کارشناسان متاورس به خود جلب می کند.

Metahero یک فناوری اسکن سه بعدی است که اشیاء دنیای واقعی از جمله انسان ها را بازسازی می کند و آنها را به صورت آواتارهای فوق اچ دی باز می سازد. به عبارت دیگر، ماموریت اصلی Metahero انتقال اشیاء فیزیکی به قلمرو دیجیتال و مجازی است. این اشیاء مجازی نیز به عنوان NFT ساخته می شوند.

با توجه به CoinMarketCap، Metahero در حال حاضر دارای یک اتاق عمومی عملیاتی 4K است که برای اسکن در دوحه، قطر آماده است. این تیم قصد دارد اتاق‌های اسکن بیشتری را در توکیو، برلین، نیویورک، سئول و غیره قرار دهد. MetaHero از طریق شراکت انحصاری خود با Wolf Digital World با سونی ارتباط دارد.

برای استفاده از Metahero، باید توکن های HERO را ایمن کنید. HERO بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است، بنابراین لازم نیست نگران پرداخت هزینه های بانکی اتریوم باشید.

Star Atlas

4. Star Atlas (ATLAS)

بهترین رمزارز متاورس برای نردهای اکتشاف فضا

Star Atlas یک دنیای بازی مجازی است که در سال 2620 اتفاق می افتد. به عنوان یک شهروند Star Atlas، این شما هستید که در تسخیر سرزمینی، سلطه سیاسی و جمع آوری منابع برتر باشید. همانطور که از طریق درگیری بین کهکشانی مبارزه می کنید، این فرصت را خواهید داشت که پاداش هایی را در قالب توکن به دست آورید.

ATLAS ارز اصلی بازی Star Atlas است که خوشبختانه روی Solana اجرا می شود. من می گویم “خوشبختانه” زیرا سولانا به عنوان “قاتل اتریوم” شناخته می شود. این طراحی شده است تا همان خدماتی را ارائه دهد که اتریوم ارائه می کند، اما بدون هزینه های گاز سوز کیف پول و مقیاس پذیری ضعیف.

بازیکنان می توانند از ATLAS برای خرید دارایی های دیجیتالی مانند کشتی، خدمه، زمین و تجهیزات استفاده کنند. یکی دیگر از ارزهای درون بازی که می‌توان در Star Atlas ایمن کرد، POLIS است که عمدتاً برای رویه‌های حاکمیت درون بازی (مانند انتشار قوانین و احکام به عنوان رهبر اطلس ستاره) استفاده می‌شود.

1434 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy84ZDI3MmJkNGFkMzA5MGYxNWMxOTk5ODY2MmQxNTE3MC5qcGc

5. Bloktopia (BLOK)

بهترین رمزارز متاورس برای افرادی که ادغام VR و NFT را جستجو می کنند
Bloktopia یک ابر وجه است که دارای یک آسمان خراش مجازی با 21 طبقه است. چرا 21؟ خوب، تیم Bloktopia می خواهد به بیت کوین ادای احترام کند که سقف آن 21 میلیون است. در این آسمان‌خراش واقعیت مجازی، اعضای Bloktopia می‌توانند آواتاهای خود را ایجاد کنند، معاشرت کنند، در مورد رمزارزها بیاموزند و “املاک و مستغلات” متاورس را خریداری کنند.
با استفاده از این املاک واقعیت مجازی، کاربران می‌توانند آثار هنری، بازی‌ها، چالش‌ها، صحنه‌ها و موارد دیگر را با ابزار سازنده ساده‌ای که در اختیارشان خواهد بود ایجاد کنند. Bloktopia روی Polygon اجرا می شود که از توکن MATIC برای تامین انرژی شبکه خود استفاده می کند. برخلاف اتریوم، امکان تراکنش های مقرون به صرفه و سریع را فراهم می کند.
میلاد دیلمی

امتیاز :
ارزهای دیجیتال متاورس که در سال 2021 منفجر می شوند
3.19 از 124 رای

مطالب مشابه

نظرات

قوانین ارسال دیدگاه :

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.